5-+52+55-22+33+222-224+2244

+4
Ответы (2)
  1. 20 мая, 10:28
    0
    5+52+55-22+33+222-224+2244 = (5+55) + (52-22) + (33+222) + (2244-224) = 60+30+255+2020=2100+255=2365

    Ответ: 2365
  2. 20 мая, 11:56
    0
    5-+52+55-22+33+222-224+2244=2365