1) - 12 + (-13)

2) - 39 + (-51)

3) - 27 + (-43)

4) - 85 + (-91)

+5
Ответы (1)
  1. 27 мая, 16:48
    0
    1) - 12 + (-13) = - 25

    2) - 39 + (-51) = - 90

    3) - 27 + (-43) = - 70

    4) - 85 + (-91) = - 176