4,7 - (-2,5) = х + (-3,5)

+4
Ответы (1)
  1. 1 марта, 06:03
    0
    4,7 - (-2,5) = х + (-3,5)

    4,7+2,5=х - 3,5

    4,7+2,5+3,5=х

    х=10,7