3*8:6. 14:2*7. 56 - (32-4)

6*4:3 27:3*9. 85 - (65+20)

9*4:6 32:4*8. 90 - (62-20

+2
Ответы (1)
  1. 22 февраля, 10:03
    0
    1) 3*8=24, 2) 24:6=4.

    1) 14:2=7, 2) 7*7 = 49.

    1) 32-4=28, 2) 56-28=28.

    1) 6*4=24, 2) 24:3=8.

    1) 27:3=9, 2) 9*9=81.

    1) 65+20=85, 2) 85-85=0.

    1) 9*4=36, 2) 36:6=6.

    1) 32:4=8, 2) 8*8=64.

    1) 62-20=42, 2) 90-42=48.