3, (6) + 4,12 (3) - 0,5 (7) =

+1
Ответы (2)
  1. 15 мая, 19:01
    0
    3, (6) + 4,12 (3) - 0,5 (7) = 6,62 (3)
  2. 15 мая, 20:28
    0
    3*6=18

    4.12*3=12.36

    0.5*7 = 3.5

    итог: 26.86