1/3 - (+2/3) =. - 2/5 - (-3/5) =. 5/6 - (-1/6)

+2
Ответы (1)
  1. 13 апреля, 23:43
    0
    = 1/3 - 2/3 = - 1/3

    = - 2/5 + 3/5 = 1/5

    = 5/6 + 1/6 = 6/6 = 1