1 - 54*47 2 - 654*47 3 - 128/64

+4
Ответы (1)
  1. 19 октября, 16:37
    0
    1. 54*472=25488

    2. 1 - 25488=-25487

    3. 654*473=309342

    4. - 25487-309342=-334829

    5. 128/64=2

    6. - 334829-2=-334831

    ответ: - 334831