7x+8y+11y+12x здесь х+y=3

+4
Ответы (1)
  1. 9 ноября, 03:53
    0
    7 х+8 у+11 у+12 х=19 х+19 у=19 (х+у)

    При х+у=3

    19*3=57

    Ответ: 57