1) 2-5-4+12 = 2) - 4-7-3+14=

+2
Ответы (1)
  1. 22 мая, 11:08
    0
    1) 2-5-4+12 = 14-9 = 5

    2) - 4-7-3+14 = - 14+14 = 0