12567:8•5+593165•2+5037

+5
Ответы (2)
  1. 6 мая, 08:29
    0
    12567:8=1570,875

    1570,875*=7854,375

    593165*3=1779495

    7854,375+1779495+5037=1792386,38
  2. 6 мая, 09:42
    0
    1) 12567:8=1570,875

    2) 1570,875*5=7854,375

    3) 593165*2=1186330

    4) 7854,375+1186330=1194184,3

    5) 1194184,3+5037=1199221,3

    Ответ: 1199221,3