А=45 мм в=20 мм. р = ? s=?

+2
Ответы (2)
  1. 10 апреля, 14:32
    0
    P=210 мм=21 см

    S = 80 мм в квадрате=8 см в квадрате
  2. 10 апреля, 15:27
    0
    P = (а+в) * 2 = (45+20) * 2=130 мм

    S = а*в=45*20=900 мм