64 : 72 = (7 у + 3) : 9

+5
Ответы (2)
  1. 12 апреля, 20:21
    0
    64:72 = (7 у+3) : 9

    0.888 = (7 у+3) : 9

    0.888*9=7 у+3

    7.999=7 у+3

    -7 у=7.999-3

    -7 у=4.999

    у=4.999:7

    у=0.71
  2. 12 апреля, 21:55
    0
    64:72 х9=7 у+3 64:72 х9-3=7 у у = 5/7