0,12 + (_0,05) + 3,4_ (_6)

+2
Ответы (1)
  1. 23 декабря, 19:48
    0
    0,12 + (-0,05) = 0,07+3,4=3,47 - (-6) = - 2,53

    итак 0,12 + (-0,05) + 3,4 - (-6) = - 2,53