1*1:1+1000-284*145-1054

+4
Ответы (1)
  1. 13 июля, 19:39
    0
    1) 1*1=1

    2) 1:1=1

    3) 284*145=41180

    4) 1+1000=1001

    5) 41180-1001=40179

    6) 40179-1054=39125