A) 3/5 + 0,004 б) 2/3 - 0,5

+4
Ответы (1)
  1. 5 июля, 14:25
    0
    3/5+0,004=0.6+0.004=0,604

    2/3-0,5=0, (6) 7-0,5=0,16 (6) 7