276232:4*30-258363:7*30

+4
Ответы (1)
  1. 28 марта, 16:39
    0
    276232 / 4 * 30 - 258363 / 7 * 30 = 964470 1) 276232 / 4 = 69058

    2) 69058 * 30 = 2071740

    3) 258363 / 7 = 36909

    4) 36909 * 30 = 1107270

    5) 2071740 - 1107270 = 964470