4 2/3 x 6 - 1 23/42 x 3 1/13 + 2 1/8 x 1 29/51

+2
Ответы (1)
  1. 12 октября, 19:07
    0
    (14/3) * 6 - (65/42) * (40/13) + (17/8) * (80/51) = 28-100/21+10/3 = (588-100+70) / 21=558/21 = 26 12/21=26 4/7