7,03 + (х/0,57) - 3,27=8,06

+3
Ответы (1)
  1. 5 апреля, 00:59
    0
    7,03 + (x / 0,57) - 3,27 = 8,06

    (x / 0,57) = 8,06 - 3,76

    x = 4,3 * 0,57

    x = 2,451