1*2*3*4*4*5+6+7+890 ...

+3
Ответы (2)
  1. 21 июля, 17:15
    0
    5 * 4 = 20

    20 * 3 = 60

    60 * 2 = 120

    120 * 1 = 120

    120 + 6 = 126

    126 + 7 = 133

    133 + 890 = 1023
  2. 21 июля, 17:51
    0
    1*2=2

    2*3=6

    6*4=24

    24*4=96

    96*5=480

    480+6=486

    486+7=493

    493+890=1383

    Ответ: 1383.