Х+187:11=21 тендеуди шешиндер

+4
Ответы (2)
  1. 28 марта, 01:29
    0
    1) х+187:11=21

    х + 17=21

    х=21-17

    х=4
  2. 28 марта, 03:36
    0
    Х+17 = 21 Х=21-17 Х=4