27*3 - (11+40) =

(23+49) - 24:12=

(48-11) : 3=

+1
Ответы (2)
  1. 24 мая, 04:21
    0
    1) 27*3 - (11+40) = 81+51=132

    2) (23+49) - 24:12=72-2=70

    3) (48-11) : 3=37:3≈12.3
  2. 24 мая, 05:04
    0
    27*3 - (11+40) = 27*3-51=81-51=30

    (23+49) - 24:12=72-24:12=72-2=70

    (48-11) : 3=37:3=12 1/3