Мусин жасайтын коспа ушин 37 4/5 кг мыс, 4 19/20 мырыш жане 2 1/4 кг калайын алынды. Мусин жасайтын коспанын массасы кандай?

+3
Ответы (1)
  1. 22 ноября, 09:21
    0
    37 4/5+4 19/20+2 1/4 = 43 40/20 = 43+2=45