X - (-6) = - 25; y - (-3,4) = - 8; a - (-2,7) = - 9

+5
Ответы (2)
  1. 10 июня, 10:24
    0
    Х + 6 = - 25

    х = - 25 - 6 = - 31

    у + 3,4 = - 8

    у = - 11,4

    а + 2,7 = - 9

    а = - 11,7
  2. 10 июня, 11:18
    0
    Х - (-6) = - 25

    х+6=-25

    х=-25-6

    х=-31

    у - (-3,4) = - 8

    у+3,4=-8

    у=-8-3,4

    у=-11,4

    а - (-2,7) = - 9

    а+2,7=-9

    а=-9-2,7

    а=-11,7