140+140-20+12-16=?

135+20-25+16=?

12400+1234-1425+23525=?

+1
Ответы (1)
  1. 16 июня, 08:50
    0
    140+140-20+12-16=256

    135+20-25+16=146

    12400+1234-1425+23525=35734