7,72*2,25-4,06 (8,24*0,1+1,76) - 12,423

+5
Ответы (1)
  1. 10 сентября, 06:37
    0
    7,72*2,25-4,06 (8,24*0,1+1,76) - 12,423

    1) (8,24*0,1+1,76) = 0,824+1,76=2,584

    2) 7,72*2,25=17,37

    3) - 4,06*2,584=-10,49104

    4) 17,37-10,49104-12,423=-5,54404