F (x) = x^2 - 5x (0; 4)

+4
Ответы (1)
  1. 13 мая, 08:42
    0
    F (x) = x^2 - 5x

    F (0) = 0^2 - 5*0=0-0=0

    F (4) = 4^2 - 5*4=16-20=-4