56:8 = 54:9 = 81:9•8 = 45:5•7 = 4•9-40:5 = 42:6+8•8 = 27: (20-11) = 49: (60-53) =

+4
Ответы (1)
  1. 25 сентября, 16:35
    0
    56:8=7

    54:9=6

    81:9•8=72

    45:5•7=63

    4•9-40:5=27

    42:6+8•8=71

    27: (20-11) = 3

    49: (60-53) = 7.