11 2/3 : 3 4/5=

4 4/5 : 4/17 : 3 2/5 =

+1
Ответы (1)
  1. 13 июля, 21:53
    0
    11 2/3 : 3 4/5=35/3:19/5=35/3·5/19 = 175/57=3 4/57

    4 4/5 : 4/17 : 3 2/5 = 24/5·17/4:17/5=24/5·17/4·5/17=6