5/7 : 3/8 =

5/9 : 15 / 27 =

4 4/9 : 2 2/3 =

24 : 8/9 =

12/13 : 18 =

+1
Ответы (1)
  1. 26 октября, 20:09
    0
    5/7 : 3/8 = 40/21

    5/9 : 15/27 = 1

    4 4/9 : 2 2/3 = 2 2/3

    24 : 8/9 = 27

    12/13 : 18 = 2/39