4^3/2 + (1/27) ^-1/3+125^2/3

+3
Ответы (1)
  1. 5 июля, 00:36
    0
    = (2^2) ^3/2 + (1/3^3) ^-1/3 + (5^3) ^2/3=2^3 + (1/3) ^-1 + 5^2=8+3+25=36