1 7|8 * (5|6+1,3) - 2,45=

+2
Ответы (1)
  1. 30 июня, 09:04
    0
    1 7/8 * (5/6+1,3) - 2,45=1.55

    1) 5/6+1.3=5/6+13/10=50/60+78/60=128/60

    2) 1 7/8*128/60=15/8*128/60=4

    3) 4-2.45=1.55