15-9+8, 17-9+5, 18 - (12-4), 12 - (3+9), 18-9+5, 15-7+8

+2
Ответы (2)
  1. 1 июня, 04:01
    0
    15-9+8=14

    17-9+5=13

    18 - (12-4) = 10

    12 - (3+9) = 0

    18-9+5=14

    15-7+8=16
  2. 1 июня, 05:20
    0
    14,

    13,

    10,

    0,

    14,

    16

    ...