2+3 (19-18) + 71-67+18-3

+1
Ответы (1)
  1. 8 июля, 20:40
    0
    2+3 (19-18) + 71-67+18-3=24

    1) 19-18=1

    2) 2+3*1=5

    3) 5+71=76

    4) 76-67=9

    5) 9+18=27

    6) 27-3=24