3 1/6 - (x + 1 1/12) = 1/4

+2
Ответы (1)
  1. 17 мая, 17:15
    0
    31/6-x-11/12=1/4

    51/12-x=1/4

    x=51/12-1/4

    x=48/12=4

    x=4