3/7:9/16=? 4 1/2: 5 1/4

+1
Ответы (1)
  1. 4 июня, 12:31
    0
    3/7:9/16 = 3/7 * 16/9 = 16/21

    4 1/2: 5 1/4 = 9/2 * 4/21 = 6/7