35378 + (*-28387) = 45378

+2
Ответы (2)
  1. 12 мая, 17:32
    0
    35378 + (X-28387) = 45378

    35378+x-28387=45378

    x=45378-35378+28387

    x=38387
  2. 12 мая, 17:56
    0
    35378+x-28387=45378

    x=45378-35378+28387

    x=38387