2²*3²=?

2²*3*5²=?

2*3²=?

+3
Ответы (2)
  1. 8 июня, 15:26
    0
    36

    300

    18 ...
  2. 8 июня, 16:20
    0
    4*9=36

    4*3*25=300

    2*9=18