12/35:2/5=?

15/17:5=?

4:20/21=?

8 3/4:2 1/3=?

+5
Ответы (1)
  1. 15 апреля, 15:35
    0
    1 - 12/35*5/2=6/7

    2 - 15/17*1/5 = 3/17

    3 - 1/4*20/21=5/21

    4 - 35/4*3/7 = 5/4*3/1=15/4=3 2/4