2 (*+3) + 5 (*+1) мына есептын жауабын тауып берыныздершы

+5
Ответы (2)
  1. 17 августа, 17:52
    0
    2x+6+5x+5=0

    7x+11=0

    7x=-11

    x=-11/7
  2. 17 августа, 18:43
    0
    2 х+6+5 х+5=7 х+11 ...