Решите

0,25-0,125-1,5+0,75

+2
Ответы (1)
  1. 22 декабря, 13:23
    0
    0,25 - 0,125 - 1,5 + 0,75 = 0,250 - 0,125 - 1,5 + 0,750 = 0,125 - 1,5 + 0,75 = - 1,375 + 0,75 = - 0,625