Запиши числа у вигляди сумы розрядных доданкив 61,94,17,47,75,22

+1
Ответы (1)
  1. 4 сентября, 02:17
    0
    61=60+1

    94=90+4

    17=10+7

    47=40+7

    75=70+5

    22=20+2