2/3: (2)

(-3/4) : 1 1/2

-4/5:8

+3
Ответы (1)
  1. 22 февраля, 11:39
    0
    2/3: (2) = 2/3*1/2=1/3

    (-3/4) : 1 1/2=-3/4*2/3=-1/2

    -4/5:8=-4/5*1/8=-1/10