1 сут. 3 ч = ... ч; 2 сут. 5 ч = ... ч; 1 сут. 4 ч*1 сут. 6 ч; 2 сут. 4 ч*1 сут. 13 ч.

+1
Ответы (2)
  1. 17 ноября, 01:15
    0
    1 сут. 3 ч = 24+3=27 ч.

    2. сут. 5 ч.=48+5=52 ч

    1. сут. 4. ч.*1. сут. 6. ч. (24+4) * (24+6) = 840 ч.

    2. сут. 4 ч*1 сут. 13 ч. = (48+4) * (24+13) = 1924 Ч
  2. 17 ноября, 03:23
    0
    1 сут. 3 ч=27 ч;

    2 сут. 5 ч=53 ч;

    1 сут4 ч*1 сут. 6 ч.=28 ч*30 ч=840 ч;

    2 сут, 4 ч*1 сут. 13 ч=52 ч*37 ч=1924 ч.