14-8+7 =.16-9+6 =.6+8-9 =.16 - (4+7) =.12 + (13-8) = ... 13 - (4+9) =.

+5
Ответы (2)
  1. 30 апреля, 18:48
    0
    6+7=13

    7+6=13

    14-9=5

    16-11=5

    12+5=17

    13-13=0
  2. 30 апреля, 20:14
    0
    1) 14

    2) 11

    3) 3

    4) 6

    5) 5

    6) 0