26889*7890 (5888-5778) : 32=?

+1
Ответы (1)
  1. 14 октября, 12:41
    0
    1) 5888-5778=110

    2) 110*7890=867100

    3) 867100*26889=23336963100

    4) 23336963100:32 = 729280096,875