Округлите число a = 46571 до 4, 3, 2 значащих цифр.

+2
Ответы (2)
  1. 10 сентября, 17:25
    0
    a~ (4657) * 10=4.657*10^4

    a~ (466) * 10^2=4.66*10^4

    a~ (47) * 10^3=4.7*10^4
  2. 10 сентября, 19:04
    0
    a = (4657) * 10=4.657*10^4

    a = (466) * 10^2=4.66*10^4

    a = 47) * 10^3=4.7*10^4