320-80+20=

400-50+90=

245+123-6=

+5
Ответы (2)
  1. 28 мая, 23:31
    0
    320-80+20=260

    400-50+90=440

    245+123-6=362
  2. 29 мая, 00:50
    0
    320-80+20=240+20=260

    400-50+90=350+90=440

    245+123-6=368-6=362