0,6*5/6 - (3*5/9-2*2/15) : 9,6=

+1
Ответы (1)
  1. 10 июня, 21:53
    0
    1) 3*5/9=5/3

    2) 2*2/15=4/15

    3) 5/3-4/15=7/5

    4) 0,6 * 5/6=1/2

    5) 7/5: 9,6=7/48

    6) 1/2-7/48=17/48