96,637-7,63 = 8,405-0,23 = 10,3-5,42 = 13,6-13,46 = 18,8-13,51 = 94,3-5,15 = 7,08-4,125 = 20,4-5,31=

+2
Ответы (2)
  1. 18 марта, 00:08
    0
    96,637-7,63=89.007

    8,405-0,23=8.175

    10,3-5,42 = 4.88

    13,6-13,46=0.14

    18,8-13,51 = 5.29

    94,3-5,15=89.15

    7,08-4,125=2.955

    20,4-5,31=15.09
  2. 18 марта, 01:15
    0
    96,637-7,63=89,007

    8,405-0,23=8,175

    10,3-5,42=4,88

    13,6-13,46=0,14

    18,8-13,51=5,29

    94,3-5,15=89,15

    7,08-4,125=2,955

    20,4-5,31=15,09