1) 72*11/33*30=

2) 12*21/35*15=

3) 25*17*44/51*8*75=

+3
Ответы (1)
  1. 2 февраля, 13:41
    0
    1) 72*11/33*30 = 720

    2) 12*21/35*15 = 108

    3) 25*17*44/51*8*75 = 219999,99